Kaip naudotis dažų korektoriumi

Buteliuku

Norėdami naudotis teptuku - atsukite visą dangtelį

Norėdami naudotis adatėle – stipriai nutraukite skaidrų dangtelį.

Spauskite buteliuko apatinę dalį tol, kol per adatos galą ims skverbtis dažai.

NEspauskite adatos!

Kartą panaudotą korektorių laikykite tamsioje vietoje ir įsitikinkite, kad pakuotė gerai uždaryta.

Kaip naudotis buteliuku?

Gruntu

Rūdžių modifikatorių / gruntą „Rust stop“ rekomenduojame naudoti tik tuo atveju, jeigu yra pažeistas gamyklinis gruntas. Jeigu matosi plikas metalas ir ypač jeigu pažeista vieta pradėjusi rudyti.

Prieš naudojant „Rust stop“ rekomenduojame tinkamai paruošti paviršių. Jeigu korozijos sluoksnis yra gausus, tada mechaniškai pašalinkite susidariusį korozijos sluoksnį. Jeigu pažeistos vietos kraštuose yra atšokusių dažų, pašalinkite ir juos. Paviršius turi būti sausas, švarus ir neriebaluotas.

Prieš naudojant „Rust stop“ gerai suplakite buteliuką. Užtepkite „Rust stop“ ir leiskite išdžiūti. Jeigu užteptas paviršius nebelipnus, tada galite tepti dažus. Džiūvimo laikas priklauso nuo aplinkos temperatūros.

„Rust stop“ yra sukurtas vandens pagrindu, todėl dar neišdžiūvusį jo perteklių ar juo išteptas vietas galite nuplauti vandeniu. Išdžiūvęs „Rust stop“ nusiplauna su „nitro“ skiedikliu, acetonu ar spiritu.

Kaip naudotis gruntą?

Dažais

Prieš naudojant dažus gerai suplakite buteliuką. Pažeistos vietos turi būti sausos, švarios ir neriebaluotos. Jeigu pažeistos vietos kraštuose yra atšokusių dažų, pašalinkite juos. Dažus tepkite sluoksniais. Sekantį sluoksnį tepkite tik išdžiūvus prieš tai teptam sluoksniui. Sluoksnių kiekis priklauso nuo dažų dengiamumo. Uždažytą paviršių rekomenduojame padengti skaidriu laku. Neužlakuotas paviršius bus matinis ir mažiau atsparus aplinkos poveikiui.

Kaip naudotis dažais?

Laku

Prieš naudojant laką NEplakite buteliuko nes susidarę oro burbuliukai lake neleis tolygiai pasiskirstyti lakui ant paviršiaus. Laką tepkite sluoksniais. Sekantį sluoksnį tepkite tik išdžiūvus prieš tai teptam sluoksniui. Užlakuotas paviršius bus blizgus ir atsparus aplinkos poveikiui.

Kaip naudotis laku?